Rustic Stone Hideaway Near Oporto River

  • 60 m²

Apartmán Rustic Stone Hideaway Near Oporto River o rozloze 60 m² se nachází ve čtvrti Ribeira 5 minut chůze od Cais da Ribeira a pojme až 4 hostů.

Zahrnuje 1 koupelen.

Tento pobyt také nabízí kompletní kuchyni.

Apartmán se nachází ve městě Porto, 15 minut chůze od jeho centra. Mezi oblíbená místa v oblasti patří Trh Bom Sucesso nacházející se 350 metrů daleko, a Palácio da Bolsa v blízkosti ubytování. Wine Quay Bar nabízí jídla portugalské kuchyně a je vzdálena 30 metrů od apartmánu. Apartmán je asi 750 metrů od autobusové stanice Jardim do Morro a 10 minut chůze od vlakového nádraží São Bento.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Rustic Stone Hideaway Near Oporto River
Beautiful Infante Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Beautiful Infante Apartment

8.2
Velmi dobrý 90 recenzí
103 m od ubytování
USD 126 USD 113
za noc
Vc Heritage Ribeira Porto
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vc Heritage Ribeira Porto

9.4
Výjimečný 953 recenzí
120 m od ubytování
USD 225 USD 203
za noc
Ribeira Trendy Flat In Medieval Mercadores Street
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ribeira Trendy Flat In Medieval Mercadores Street

9.4
Výjimečný 44 recenzí
187 m od ubytování
USD 314 USD 283
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Turistické informace/ Prodej vstupenek

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • Terasa
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 18:00
    Odhlášení: od 09:00 do 10:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Rustic Stone Hideaway Near Oporto River umístěn?
      Apartmán Rustic Stone Hideaway Near Oporto River se nachází v blízkosti Náměstí Praça Ribeira.
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Rustic Stone Hideaway Near Oporto River apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Rustic Stone Hideaway Near Oporto River apartmán patří Palácio de Cristal, což se nachází 25 minut chůze.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán Rustic Stone Hideaway Near Oporto River akceptuje?
      Apartmán Rustic Stone Hideaway Near Oporto River akceptuje následující způsoby platby:
      • Visa
      • American Express
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán Rustic Stone Hideaway Near Oporto River apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Rustic Stone Hideaway Near Oporto River apartmán patří restaurace Postigo do Carvao a Vinhas D' Alho, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Rustic Stone Hideaway Near Oporto River

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít